Select language
  • Muistilista on tyhjä. Lisää kohteita ja sisältöjä muistlistalle painamalla "Lisää muistilistalle".

    Pinta-ala m2
    Makuuhuoneita kpl
    Nunc bibendum erat diam, non vulputate magna aliquam fermentum.
    5+2 henk
    Varaa
    999,99 €
Etusivu / Koli-info / Miten Kolille / Paikallisliikenteen aikataulut

Kolin paikallisliikenteen aikataulut 28.11.2016 alkaen


Kolin paikallisliikenteen avulla pääsee majoituspaikasta palveluiden äärelle - tai vaikkapa käymään uimarannalla. Se toimii tilauspalveluna. Tilaus tehdään puhelinnumerosta 040 104 4687. Tilaus suositellaan tehtäväksi edellisenä päivänä tai viimeistään kahta tuntia ennen vuoron alkua. Tilatessasi kerro pysäkki, josta nouset auton kyytiin. Pysäkkeinä ovat Koli Freetime, Kolinportti, Kolin kylä, Ukko-Koli, satama, Koli Spa Lotus, Loma-Koli ja Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara. Kyytiin voi nousta myös matkan varrelta - pysähdyksestä on sovittava tilausta tehtäessä. Kellonajat ovat arvioita.
Paikallisliikenteen hinta yhteen suuntaan on 5 euroa. Paikallisliikenne toimii joka päivä.

Ukko-Kolilta

klo 10.40 klo 13.00 klo 15.40 klo 18.50
Kolin kylä 10.42 Kolin kylä 13.02 Kolin kylä 15.42 Kolin kylä 18.52
Kolin satama 10.45 Kolin satama 13.10 Kolin satama 15.45 Kolin satama 18.55
Kolinportti 10.55 Koli Spa Lotus 13.15 Kolinportti 15.55 Koli Spa Lotus 19.00
Koli Freetime 11.00 Loma-Koli 13.20 Koli Freetime 16.00 Loma-Koli 19.05
  Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 13.25   Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 19.10


Kolin kylältä

klo 10.35 klo 12.55 klo 15.35 klo 18.45
Ukko-Koli 10.40 Ukko-Koli 13.00 Ukko-Koli 15.40 Ukko-Koli 18.50
Kolin satama 10.45 Kolin satama 13.10 Kolin satama 15.45 Kolin satama 18.55
Kolinportti 10.55 Koli Spa Lotus 13.15 Kolinportti 15.55 Koli Spa Lotus 19.00
Koli Freetime 11.00 Loma-Koli 13.20 Koli Freetime 16.00 Loma-Koli 19.05
  Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 13.25   Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 19.10


Kolin satamasta

klo 10.45 klo 12.45 klo 15.45 klo 18.35
Kolin kylä 10.50 Koli Spa Lotus 12.50 Kolin kylä 15.50 Koli Spa Lotus 18.40
Kolinportti 10.55 Kolin kylä 12.55 Kolinportti 15.55 Kolin kylä 18.45
Koli Freetime 11.00 Ukko-Koli 13.00 Koli Freetime 16.00 Ukko-Koli 18.50
Loma-Koli 13.20 Loma-Koli 19.05
  Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 13.25   Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 19.10

 

Koli Spa Lotukselta

klo 10.30 klo 12.50 klo 15.30 klo 18.40
Kolin kylä 10.35 Kolin kylä 12.55 Kolin kylä 15.35 Kolin kylä 18.45
Ukko-Koli 10.40 Ukko-Koli 13.00 Ukko-Koli 15.40 Ukko-Koli 18.50
Kolin satama 10.45 Kolin satama 13.10 Kolin satama 15.45 Kolin satama 18.55
Kolinportti 10.55 Loma-Koli 13.20 Kolinportti 15.55 Loma-Koli 19.05
Koli Freetime 11.00 Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 13.25 Koli Freetime 16.00 Vanhan Koulun ajatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 19.10

 

LOma-Kolilta

klo 10.25   klo 15.25  
Koli Spa Lotus 10.30   Koli Spa Lotus 15.25  
Kolin kylä 10.35   Kolin kylä 15.35  
Ukko-Koli 10.40   Ukko-Koli 15.40
Kolin satama 10.45   Kolin satama 15.45  
Kolinportti 10.55   Kolinportti 15.55  
Koli Freetime 11.00   Koli Freetime 16.00  


Vanhan kolulun majatalolta/maatilamatkailu jänisvaaralta

klo 10.20   klo 15.20  
Loma-Koli 10.25   Loma-Koli 15.25  
Koli Spa Lotus 10.30   Koli Spa Lotus 15.30  
Kolin kylä 10.35   Kolin kylä 15.35  
Ukko-Koli 10.40   Ukko-Koli 15.40
Kolin satama 10.55   Kolin satama 15.45  
Kolinportti 10.55   Kolinportti 15.55  
Koli Freetime 11.00   Koli Freetime 16.00  

 

Kolinportilta

  klo 12.35   klo 18.30
Kolin satama 12.45   Kolin satama 18.35
  Koli Spa Lotus 12.50   Koli Spa Lotus 18.40
  Kolin kylä 12.55   Kolin kylä 18.45
Ukko-Koli 13.00   Ukko-Koli 18.50
  Loma-Koli 13.20   Loma-Koli 19.05
  Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 13.25   Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 19.10

 

Koli freetimelta

  klo 12.30   klo 18.25
Kolinportti 12.35   Kolinportti 18.30
  Koli satama 12.45    Kolin satama 18.35
  Koli Spa Lotus 12.50   Koli Spa Lotus 18.40
  Kolin kylä 12.55    Kolin kylä 18.45
  Ukko-Koli 13.00    Ukko-Koli 18.50
Loma-Koli 13.20 Loma-Koli 19.05
  Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 13.25   Vanhan Koulun Majatalo/Maatilamatkailu Jänisvaara 19.10